הבית > חדשות > תוכן
סין ריתוך ציוד תעשיית הדו ח, 2014-2017
Mar 11, 2016

ניו יורק, במרץ 9, 2015 /PRNewswire/--מאז המאה ה-21, סין יש לראות התפתחות מהירה של תעשיית ציוד ריתוך, ולהפוך ושעזרה #39; s המפיק הגדול ביותר ואת יצואנית של ציוד ריתוך. בשנת 2013, המפעלים עם פדיון מכירות שנתי של מעל RMB20 מיליון ריתוך, חיתוך ציוד לתעשייה השיגה את ההכנסות של RMB41.18 מיליארד דולר, המייצגים עלייה שנה בשנה של 19.49%. מינואר ועד אוקטובר של שנת 2014, ארגונים אלה מזוכה על ההכנסות של RMB34.29 מיליארד.

סין ריתוך תעשיית המחשב בעיקר כרוך קשת ריתוך, ריתוך בהתנגדות, אוטומציה ריתוך (אוטומציה מכונה מיוחדת + ריתוך מרכז אוטומציה), ריתוך מיוחדים, ציוד עזר ואביזרים. בשנת 2013, מחשב ריתוך קשת, ההתנגדות ריתוך, ריתוך אוטומציה (אוטומציה מכונה מיוחדת + ריתוך מרכז אוטומציה), מיוחד ריתוך מכונת כבשו 68.14%, 3.68%, 8.39%, 9.69% נתח שוק בהתאמה על ידי הכנסות. אוטומציה ציוד וחומרי ריתוך רובוטים פיתחו באופן קיצוני בשנים האחרונות.

תעשיית מכונות ריתוך תחרותי יש שיעור הריכוז מתונה. כיום, ישנם כ- 1,500 מפעלים הסינית ריתוך, חיתוך ציוד לתעשייה, ולהבין יותר מ-20 אלה של כל אחד מהם ערך פלט השנתי של מעל RMB100 מיליון. השחקנים בשוק לאמץ חברות זרות - Panasonic, OTC, ITW ואת קבוצת ESAB עמיתיהם המקומיים - Riland, Jasic טכנולוגיה, טכנולוגיות זמן בייג'ינג, שנחאי Hugong.

חברות זרות יעד ושוק בינוני באיכות גבוהה. טאנגשאן Panasonic יש תמיד מדורגת החנית בשוק הסיני מבחינת הכנסות, עם מגוון רחב של מוצרים המכסה כמעט בכל ענפי התעשייה. כמובילה בתחום ריתוך רובוטים, OTC יש שתי חברות שירות ומכירות ב סין, שני בסיסים הפקה (Mudanjiang, צ'ינגדאו) ו ארבעה מרכזי הדרכה. ITWand #39; s Beijing מילר מייצרת בעיקר DW ו DS series גז מוגן ריתוך, ומנהלת שיווק ושירותים ITW ריתוך מוצרים בשוק המקומי. ESAB קבוצה הקימה ארבעה מפעלים, מרכז התהליך Zhangjiagang, יאנטאי, וושי ובמקומות אחרים של סין, מעורב עם מכונת ריתוך, ריתוך חומרים, אוטומציה, מכונת חיתוך והם נותנים עדיפות להתפתחות של מגזרים כאלה כמו אנרגיה, מכונות בנייה, תחבורה, בניית ספינות, פלטפורמה בחו.

חברות סיניות לסמן ושוק בינוני נמוך, הם החליפו בהדרגה מותגים זרים בקשת המסורתיות ואת ההתנגדות ריתוך מכונת בשווקים. Riland, הטכנולוגיה Jasic וטכנולוגיות זמן בייג'ינג יש קווי מוצרים נרחב ולנקוט עמדות המובילים בשוק המקומי. יצרנים מסוימים יש התחבר בתחום אוטומציה ריתוך ומפיקים רובוטים, לדוגמה, Jasic טכנולוגיה, Huayilong, שנחאי Hugong רובוטים ריתוך באמצעות שיתוף הפעולה עם ABB, תעשיות כבדות קווסאקי וחברות זרות אחרות.

הדוח מכיל בעיקר את הדברים הבאים:
סקירה של סין ריתוך תעשיית ציוד, כולל הגדרה, סיווג, הרשת התעשייה, מדיניות, תקנות, גודל השוק, שווקים אזוריים, ייבוא andamp; ייצוא, הנוף התחרותי ומגמות התפתחות טובה בעתיד;
דפוס ייצור, מכירה, מלאי, תחרות של פלחי שוק כולל ריתוך מכונת ריתוך בהתנגדות, ציוד ריתוך מיוחדים, ציוד ריתוך אוטומטיות;
פרופיל, המצב הכלכלי, פלט, נפח המכירות, הלקוחות העיקריים, מוצרי הדגל, R andamp; D, בסיסים ייצור ומאפיינים טכניים של שש חברות זרות (לרבות Panasonic, Obara, לינקולן אלקטריק, ESAB, OTC ITW), כמו גם 12 יצרנים מקומיים (Riland Jasic טכנולוגיה, טכנולוגיות זמן בייג'ינג, שנחאי Hugong, ריתוך Huaheng, Kaierda, Aotai שאנדונג)